Tarnetingimused

Info Omniva kohaletoimetamisest

https://www.omniva.ee/abi

 1. Tasutud tellimuse kaup pannakse Müüja poolt Omniva pakiautomaati 3 tööpäeva jooksul. Kliendi valitud pakiautomaati jõuab kaup 2–7 tööpäeva jooksul. Paki saabumisest antakse teada sms-sõnumi teel, kus on kirjas ka pakiautomaadi ukse avamise kood.
 2. NB! Mitut toodet sisaldavatele tellimustele võib tulla ka mitu erinevat saadetist — vastavalt Teie tellitud kaupade laost välja saatmise ajale võivad pakid saabuda teile ka erinevatel päevadel.
 3. Pakiautomaadiga saatmine Eesti piires 3,95 €.
 4. Kliendil on võimalik ka kaubale ise tasuta järele tulla Müüja Kilingi-Nõmmel asuvasse laokauplusesse aadressil Hommiku 2a, Kilingi-Nõmme, Pärnumaa, Eesti.
 5. Vaata lisaks ka Kasutustingimuste punkti nr 7.

Info Kulleriga  ( Venipak ) kohaletoimetamisest

Mugav kohaletoimetamine kulleriga koju

 1. Kui soovite, et kaup Teile koju toimetataks, valige kohaletoimetamiseks kuller.
 2. Kaup toimetatakse Teieni 2-7 tööpäeva jooksul alates ostu-müügitehingu vormistamisest.
 3. Kuni 25 kilo kaaluv kaup tuuakse teile tuppa  E-R kell 8-20. Täpsema aja kokku leppimiseks helistatakse saajale ette. Kättetoimetamise kellaaeg sõltub vastava sihtkoha kättetoimetamise võimalusest.
 4. Teenuse maksumus 6 €.
 5. Enne kauba vastuvõtmist ja vastuvõtmise akti allkirjastamist kontrollige kulleri juuresolekul, et kauba pakend ei oleks vigastatud. Juhul kui märkate paki kättesaamisel defekti, palun märkige see teile allkirjastamiseks antud müügiarvele (saatedokumendile ). Koostage kulleri kohalolekul vabas vormis akt, mis kirjeldab tootel olevat viga või puudujääki.
 6. Mitut toodet sisaldavatele tellimustele võib tulla ka mitu erinevat saadetist – vastavalt Teie tellitud kaupade laost välja saatmise ajale võivad pakid saabuda teile ka erinevatel päevadel.
 7. NB! Suuremate toodete (tekid, padjad, vaibad ja kott-toolid) tellimisel on võimalik transpordiviisiks valida ainult kuller, sest nimetatud tooted pakiautomaati ei mahu. Erandjuhtudel (tellides ainult ühe padja või teki) on võimalik see automaati mahutada, kuid sellisel juhul palun võtke meiega ühendust.